Askeriye

Askeriye için Zerust® Korozyon Çözümleri (CAGE: 56756)

Zerust, askeriyede korozyon önleme ve iyileştirme alanlarında geniş deneyime sahiptir. Pek çok Zerust ürününün Askeri Spesifikasyonları, NSN numaraları mevcuttur ve GSA planında listelenmişlerdir. Ekip üyeleri, kendilerini askeriyenin pek çok dalı ve özel ihtiyaçlarına adanmıştır.


Pas Önleyici Silah

Zerust ICT510-C Silah Koruma Çanta kullanımı kolaydır, hafiftir ve yüksek mukavemetlidir.

Zerust ICT510-C Silah Koruma Çantaları, silahlar, silah parçaları ve aksesuarları için sevkiyat, depolama ve operasyonlar arasındaki süreçlerde beş yıla kadar* koruma sağlar. Bu çantalar iki ebatta mevcuttur. Küçük ebatlı olanlar tabanca ve küçük aksesuarları korumak için tasarlanmıştır, büyük ebatlı olanlar ise özellikle tüfekler içindir. Zerust ICT510-C Koruma Çantaları, Zerust ICT510-C demir içeren film malzemesinden yapılmıştır. Çantalar kontrol ve denetime uygundur ve pratiktir. Her tip ve ebat, 1, 10 çantalık paketler veya 100 çantalık rulolar halinde mevcuttur.

  Daha fazla bilgi için PDF indir.


Axxanol Z-Maxx Açık Alan Korozyon Koruması

Mevcut koruyucu yağlayıcı gresinizi, Zerust Axxanol Z-Maxx ile değiştirin ve korozyon sorunlarını ve maliyetleri azaltın.

Axxanol Z-Maxx, çok kötü ve tuzlu hava koşullarında üstün korozyon koruması sağlar. Çıplak metal parçaları ve endüstriyel makine parçalarını, askeri ekipmanları, inşaat ve ormancılık ekipmanlarını ve elektrikli motorları korumak için idealdir. Z-Maxx çalışma veya uzun süreli depolama esnasında parçaların korunmasında kullanılabilir. Bu ürünün uygulanması ve sökülmesi de kolaydır—bu da işçilik ve bakım maliyetlerini azaltır.

  Daha fazla bilgi için PDF indir.


Buhar Kapsülleri

Sevkedilen ürünlerin iç yüzeylerini korumak için Zerust ICT’yi kullanarak mevcut korozyon önleyici ambalajlama yöntemlerini destekleyin.

Zerust ICT Buhar Kapsülleri, yapışkan bant özelliğiyle pek çok yüzeye yapıştırılabilir. Her çeşit muhafaza içinde çok metalli (multimetal) metal tiplerini korozyondan korumak için Buhar Kapsüllerini kullanılır. Veya, ilave koruma için diğer Zerust ICT ambalaj ürünlerine ek/destek olarak kullanılabilir. Zerust ICT Buhar Kapsülleri temas yüzeylerinde kalıntı bırakmadıklarından elektrik dağıtım kutu/dolaplarında kullanmak için idealdirler.

  Daha fazla bilgi için PDF indir.