Atık Su Arıtma Tesisi

Atık Su Arıtma Tesislerinin Elektronik Cihazlarının Korunması

Korozyon süreci, özellikle atık su arıtma tesisi ortamlarında yüksek seviyededir. Zerust’un saha mühendisleri bu tip durumlarda ürünlerimizin etkinliğine dair kapsamlı çalışmalar yapmışlardır. Korozyonun maliyeti ve verdiği rahatsızlığın kabul edilmesi gerekmez, şimdi Zerust ile bir çözüm mevcuttur.

ActivPak difüzör paketi korozif ortamlarda korur.

Pahalı elektronik ürünleri değiştirmeyin. Zerust ActivPak, elektronik cihazların ömürlerini uzatır ve arıza sürelerini ve bunların parçalarını değiştirme ihtiyaçlarını azaltır.

Başlıca Ürünler:
ActivPak
ActivTab
Buhar Kapsülleri

Ürün Çözüm Özellikleri

Zerust® Activ™ Serisi Difüzörleri: ActivPak, ActivCapsule ve ActivTab ürünleri, kullanımı kolay difüzörlerdir ve bunlar hızlı devreye giren ve güçlü korozyon korumasını sağlarlar. En zorlu ortamlarda bile hassas metalleri korumak için bu ürünü kullanın.

Zerust Buhar Kapsülü Difüzörleri: Buhar kapsülleri metalleri korumak için hedeflenen korozyon korumasını temin ederler ve farklı tiplerde mevcutturlar. Kokusuzdur ve toksik değildirler, atık bırakmazlar ve dar alanda çalışmaya uygun biçimde tasarlanmışlardır.

Elektronik cihazlar için güvenli, nem ve kirleticiler için sert ve acımasız

  • Devrelerin işlevselliğini etkilemez
  • Baskılı devre kartları ve hassas IC’lere zarar vermez
  • Galvanik etkiler, iletken artıkları bırakmaz veya yüzey değişimleri oluşturmaz
  • Temiz, kuru ve görünmez bir korozyon önleyici bir teknolojidir
  • Güvenlidir ve personel için kullanımı kolaydır

Zerust korozyon koruması ile, korozyon nedeniyle çalışmama sorunlarına neden olan elektronik ekipman arızalarını azaltın. Zerust yüksek nem, yoğuşma veya atık su arıtma ortamlarında bulunan sülfitler ve klorürler gibi agresif kirletici maddeleri ihtiva eden korozif atmosferlerde dahi elektronik aksamlara koruma sağlar. Zerust korozyon önleyici/ihibitör teknolojileri, korozyonun bu sebepleri, ve hatta asit gazlar ve nem gibi unsurlarla mücadele etmeye çalışır.

Yüksek Korozyonlu Ortamlarda elektronik cihazlar için İspatlanmış, Güvenli ve Etkin Korozyon çözümleri

Zerust korozyon önleyici ürünleri, elektronik ekipmanların ve parçalarının korozif ortamlarda bile korozyonun tahrip edici etkilerinden korunmasının etkin bir yoludur. 35 yılın üzerinde bir süre boyunca, Zerust’un tescilli buharlaşan korozyon önleyici (VCI) Teknolojisi hassas metallerin korunmasında güvenli ve etkin olduğunu göstermiştir. Kabul görmüş test prosedürlerini kullanmak suretiyle uyumluluk analizi yerel Zerust temsilciniz tarafından organize edilebilir

Zerust Korozyon Önleyici Ürünlerin Faydaları

  • Daha uzun ekipman ömrü ve sürdürülebilir sağlamlık
  • Daha düşük işletim ve bakım maliyetleri
  • Azalan arıza süreleri ve daha az onarım
  • Çoklu metal tipleri için korozyondan koruma
  • Elektrostatik boşaltma (ESD), asit gazı ve ultraviyole (UV) gibi diğer sorunlar için çözümler

Üst sıra: H2S sülfür gazı ortamında ActivPak tarafından korunan panel. (2-18 ppm)

Alt sıra: H2S sülfür gazı ortamında korunmasız panel. (2 – 18 ppm)

İndir