Müzik Aletleri

Zerust VCI Müzik Aleti Teli Zarfları

Zerust® VCI (Buharlaşan Korozyon Önleyici) zarfları, nakliye, depolamada ve satış noktalarında müzik aleti tellerine korozyon hasarlarına karşı koruma sağlar. VCI zarfları her renkteki kağıtta ve plastikte mevcuttur ve basılabilirler.


Zerust VCI Kağıdı, gitar tellerinin depolama ve nakliye esnasında güvenle korunması için Buharlaşan Korozyon Önleyicileri ile birleştirilmiştir. Kağıdın pH değeri nötrdür, asit içermez ve aşındırıcı değildir. Sorumluluk bilinciyle yönetilen ormanlardan sağlanan kağıttan yapılmıştır ve tamamen geri dönüşümlüdür.

Zerust VCI Zarfları pek çok farklı malzeme, ebat ve baskı opsiyonlarıyla yapılabilmektedir.

Tamamlayıcı Ürünler:

Zerust VCI Difüzörleri

İndir

Zerust VCI film ve kağıt zarfları, metalleri korozyondan korumak için tescilli Zerust VCI (Buharlaşan Korozyon Önleyicileri) kullanırlar. Zerust VCI ambalajları güvenlidir *, kullanımı kolaydır ve korunan ürünler, paketlerinden çıkarılır çıkarılmaz kullanıma hazırdırlar.

Faydalar

  • Etkin korozyon koruması ve ambalajı birarada sunulmaktadır
  • Teller paketlerinden çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır
  • Pek çok farklı renk, baskı ve ebatta mevcuttur
  • Güvenli ve etkin Zerust VCI korumasını sunar
  • Geri dönüşümlü malzemelerden yapılmıştır

Uygulama Tipi

  • Depolama
  • Nakliye
  • Satış noktası

Spesifikasyonlar

Ürün Bilgileri: Zerust VCI Zarfları, Zerust kağıdından yapılmıştır ve poly-film ürünleri buharlaşan korozyon önleyiciler ile tamamen satüre edilmişlerdir.

Görünüm: Siparişe göre istenilen renk ve ebatta üretilir.

Koruma Süreleri: VCI PE —5 yıla kadar / VCI Kağıdı — 1 yıla kadar.

Saklama/depolama: Gün ışığından uzak, serin ve kuru bir yerde 2 yıla kadar saklayın.

Korunan Metal Tipleri: Demir içeren, çok-metalli ve demir içermeyen metallerin koruması mevcuttur.

Seçenekler

Zerust VCI Zarfları pek çok özel seçenek halinde sunulur. Fiyatlandırma ve Seçenekler konusunda bir Zerust Satış yetkilisi ile irtibata geçin.

Güvenlik

İnsanlar için güvenlik. Bu ürün kullanıcılarına, EU REACH, UN GHS, US OSHA HazCom ve CA WHIMS Yönetmeliklerine göre yapılan sınıflandırmalara göre kullanıcıları için bir sağlık tehdidi oluşturmaz. Zerust VCI kimyasalları, hassas elektronik ürünler için güvenlidir. Hiçbir galvanik etki, kalıntı veya yüzeyde değişiklik oluşturmaz.